Populiarios klasikos koncertas ,,Tai meilė”

Gegužės 5 d, sekmadienį, 15 val.

Birštono kurhauze

 

Populiarios klasikos koncertas

,,Tai meilė”

 

 

Meilės tema yra aktuali visada, nes tai jausmas, kurį žmogus patiria bet kokiame amžiuje, bet kuriuo laiku. Meilė – viena svarbiausių mūsų būties sąlygų. Ji yra nepriklausoma nuo laikmečio. Koncerte skambės kūriniai iš linksmiausių ir gražiausių operečių bei miuziklų. Jų vingrios siužeto linijos pagardintos turtingomis emocijomis, bei geros energijos užtaisu leis mėgautis visą koncertą.

 

Justina Tomkutė-Petraitienė (sopranas) – mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete docentės Nomedos Vilkanauskaitės – Kukulskienės klasėje, kur įgijo bakalauro bei magistro laipsnius. Yra tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė. Už įvertinimus tarptautiniuose konkursuose apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės garbės diplomu. Solistė aktyviai koncertuoja, kuria vaidmenis Kauno bei Panevėžio muzikiniuose teatruose bei kitose Lietuvos scenose, yra koncertinės įstaigos “Kauno santaka“ Kauno muzikos ansamblio ,,Ainiai” solistė. Rytis Janilionis (baritonas) – mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, kur įgijo menų magistro diplomą (prof. S. Martinaitytė). Sukūrė vaidmenis Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Panevėžio muzikinio teatro bei kitose scenose, yra tarptautinių konkursų laureatas ir aktyviai koncertuoja Lietuvos scenose: yra “Kauno santakos“ koncertinės įstaigos Kauno muzikos ansamblio ,,Ainiai” solistas.

 

Agnė Petraitytė (fortepijonas) – studijas baigė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, kur įgijo atlikimo meno fortepijono bakalauro bei magistro laipsnius. Pianistė aktyviai koncertuoja su įvairiais atlikėjais, tiek dainininkais, tiek instrumentalistais. Savo žinias tobulina įvairiuose meistriškumo kursuose, yra tarptautinio konkurso laureatė. Šiuo metu pianistė savo veiklą tęsia Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijoje kaip koncertmeisterė, styginių, pučiamųjų bei dirigavimo katedrose.


Bilietus bus galima įsigyti valanda prieš koncertą.

Bilietus platina kakava.lt

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. +370 319 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546
(nuo 13 val.)

El. p.: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

 

 

 

 

Navigacija
×
MENIU