Baigiamoji konferencija (Kaunas, Lietuva, Balandžio 4 d. 2023) ir projekto užbaigimas

 

NOVA – Apverstoji studija „Sėkmingas novatorius” – tai 24 mėnesių trukmės projektas, finansuojamas ERASMUS+ programos; KA2 Strateginė Partnerystė Suaugusiųjų Švietime. Projekto metu kuriama Apverstoji studija „Sėkmingas novatorius”, kuria siekiama ugdyti besimokančiųjų informuotumą apie novatoriškus sprendimus kultūros ir kūrybos sektoriuose (KKS) COVID-19 pandemijos metu, gilinti žinias apie penkias kompetencijas ir joms būdingus įgūdžius, ir galiausiai įgalinti besimokančiuosius tapti sėkmingais novatoriais kultūros ir kūrybos sektoriuose ir integruotis į visuomenę įsidarbinant, savarankiškai dirbant ar tampant savanoriais kultūros ir kūrybos sektoriuose. Taip projektas prisideda prie kultūros ir kūrybos sektorių, kuriems stipriai pakenkė pandemija, atsparumo atkūrimo. Projektas trunka nuo 2021 m. gegužės 1 d. iki 2023 m. balandžio 30 d.  Projekto partnerystę sudaro 6 organizacijos iš 5 Europos šalių: Lietuva (SIF ir BKC), Kipras (CSI), Bulgarija (K&C), Rumunija (CPIP) ir Italija (CESIE). NOVA projektas skirtas suaugusiųjų švietėjams, kurie galėtų vesti Apverstąsias studijas „Sėkmingas novatorius”, ir suaugusiems besimokantiesiems, norintiems ugdyti savo inovacijų pojūtį.

 

Po sėkmingo, turiningo ir kūrybingo dvejų metų laikotarpio projektas artėja prie pabaigos. Projekto pabaigą vainikavo baigiamoji konferencija Kaune, Lietuvoje, nedideliame, bet gyvybingame mieste, kuris yra ikoniškas tokiam su menu susijusiam projektui kaip NOVA, nes 2022 m. jis tapo Europos kultūros sostine. Baigiamojoje konferencijoje Lietuvoje dalyvavo 40 vietinių dalyvių. Ji buvo skirta kultūros ir kūrybinių organizacijų nariams, kultūros ir meno srityje dirbančioms viešosioms įstaigoms, suaugusiųjų švietimo organizacijų vadovams, suaugusiųjų švietėjams, asocijuotųjų partnerių atstovams ir kitiems suinteresuotiesiems asmenims, pavyzdžiui, užimtumo tarnybų, įdarbinimo agentūrų, socialinių paslaugų skyrių, smulkiojo verslo asociacijų atstovams, vietos politikams ir kitiems.

 

Pagrindiniai baigiamosios konferencijos tikslai buvo:

 

Pirmoji konferencijos dalis buvo skirta projekto ir jo rezultatų pristatymui. Renginio pradžioje partnerystės organizacijų atstovai iš Lietuvos, Italijos, Kipro, Bulgarijos ir Rumunijos pristatė projekto turinį, o vėliau – dvi projekto internetinės platformos dalis:

 

Antroji konferencijos dalis buvo skirta politinių rekomendacijų aptarimui ir pritaikymui. SIF pristatė bendrą ataskaitą, parengtą remiantis projekto partnerių nacionalinėmis sklaidos renginių ataskaitomis, ir surengė atvirą diskusiją šiais klausimais:

 

Baigiamojoje konferencijoje vykusių diskusijų rezultatai ir rekomendacijos, taip pat kitose šalyse partnerėse vykusių nacionalinių sklaidos renginių rezultatai bus sujungti į bendras rekomendacijas Europai.

 

Renginio pabaigoje dalyviai buvo pakviesti aptarti, kaip projekto rezultatus galima pritaikyti praktikoje ir kaip suaugusiųjų švietėjai galėtų jais pasinaudoti savo organizacijose.

 

Renginys vyko greta baigiamojo tarptautinio partnerių susitikimo ir truko maždaug 6 valandas.

 

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia: nova.lpf.lt

 

 

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. +370 319 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546
(nuo 13 val.)

El. p.: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

 

 

 

 

Navigacija
×
MENIU