Marc Ducret – Liudo Mockūno duetas

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, 19 val.    

Birštono kurhauze

 

Marc Ducret – Liudo Mockūno duetas

 

Marc Ducret – gitara
Liudas Mockūnas – saksofonas

 

Marcas Ducret – vienas originaliausių nūdienos improvizuotojų bei ryškiausiu Prancūzijos avangardo vardų. Jo kūryboje susilieja skirtingų epochų ir regionų paveldai. M. Ducret gali tarsi iš pasalų smogti nokautuojančiomis triukšmo bangomis, užliūliuoti savitomis flamenko parafrazėmis ar net muzikos garsais paversti Viljamo Šekspyro „Makbetą“, kurio pagrindu 2019 m. sukūrė programą „Lady M“.

 

Karjerą pradėjęs folkloro, roko, šokių muzikos grupėse, šis gitaristas praėjusio amžiaus 9-ajame dešimtmetyje pasuko į džiazą. 1991-aisiais M. Ducret pradėjo bendradarbiauti su vienu įtakingiausių amerikiečiu saksofonininku Timu Berne. Judviejų tandemas tapo plačiai pasaulio melomanų gretose aptarinėjamu fenomenu ir iškėlė M. Ducret ant pasaulinio avangardinės muzikos pjedestalo bei leido jam įsitvirtinti džiazo gimtinėje – Jungtinėse Amerikos Valstijose. Už Atlanto talentingasis gitaristas aktyviai bendradarbiavimo su Davidu Sanbornu, Django Batesu, Joey Baronu, Davidu Friedmannu ir kt.

 

Liudas Mockūnas – pūtikas ir kompozitorius, kurio vardas garantuoja meistrišką atlikimą ir kompozicinę intrigą. Jo muzikinė kalba – energingas free džiazo, lyriškumo ir ekspresionizmo mišinys, perteikiamas neortodoksiškomis išraiškos priemonėmis. Įsigilinęs į garso prigimtį bei obertonų galimybes, jis sukūrė individualų grojimo pučiamaisiais stilių, atsiribojantį nuo stilistinių dogmų, prisodrintą multifoninių technikų, ekspresyvių garsinių iškrovų ir perpūtimų, neįprastų garsinių efektų. Įgijęs ir džiazo, ir akademinį išsilavinimą, giliai jaučiantis ir valdantis plačią stilių skalę, savo muzikoje jis tirpdo ribas tarp džiazo ir šiuolaikinės akademinės muzikos.


Bilietai parduodami kurhauze valanda prieš koncertą.

Bilietus platina kakava.lt

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546
(nuo 13 val.)

El. p.: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

 

 

 

 

Navigacija
×
MENIU