Kęstutis Vaiginis ir The Philippe Lemm Band (Lietuva- JAV)

Liepos 5 d., sekmadienį, 19 val. Birštono kurhauze

 

DŽIAZO VAKARAS

Kęstutis Vaiginis ir The Philippe Lemm  Band (Lietuva- JAV)


 

Philippe-Lemm-Trio

 

 

 

 

Photo-9

 

 

K.Vaiginio kaip muzikanto ir kompozitoriaus talentas atsiskleidė dar studijuojant Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, „Prince Claus Conservatoire“ bei Amsterdamo aukštojoje menų mokykloje (Olandija), tobulinantis Manheteno muzikos mokykloje Niujorke. Nuo tada saksofonus ir fleitą pučiantis muzikas su įvairiais kolektyvais atlieka savo muziką Lietuvoje ir užsienyje. Ji jau skambėjo Olandijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, JAV, Vokietijoje, Lenkijoje, Turkijoje, Brazilijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Baltarusijoje. K.Vaiginis – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, Biržtono džiazo festivalio Didžiojo prizo laimėtojas, Europos kultūros fondo „Europamusicale“ prizininkas . Tarp buvusių ir dabartinių šio muzikanto scenos partnerių – įvairių šalių džiazo korifėjai: B. Dennerlein, H.Romero, E.Howardas, B.Karmaranas, B.Bedikyanas, C.Kaptanas, J.Haavisto, Indonezijos, Korėjos, Italijos muzikantai. Atlikėjas yra Lietuvos, Latvijos ir Estijos muzikantų kvarteto „Tree Stones“ bei D.Pulausko grupės narys.
Su įvairiais kolektyvais kaip grupės lyderis ir kviestinis artistas Kęstutis pasirodė „Nord Sea Jazz“, Roterdamo (Olandija), Londono (Jungtinė Karalystė), Otavos (Kanada), Keiptauno (Pietų Afrikos Respublika), Stambulo (Turkija), Honkongo ir kituose prestižiniuose džiazo festivaliuose, gastroliavo Malaizijoje. Saksofonininkas yra nuolatinis Lietuvos džiazo festivalių dalyvis.
Atlikėjo diskografijoje – jau trys autoriniai albumai, jo kompozicijos įtrauktos ir į kelis lietuviškos muzikos rinkinius.


 

The Philippe Lemm Trio sudaro Olandų būgnininkas Philippe Lemm, Amerikietis pianistas Angelo Di Loreto ir bosistas Jeff Koch. Muzikantai yra įsikūrę Niujorke. Grupė kuria dinamišką, įdomų, ir šviežią skambesį, įtakotą visų grupės narių. Trijulė pradėjo savo muzikinę karjerą 2011 metais savo magistro laipsnio studijų Manheteno muzikos mokykloje metu. Nuo tada grupė rengia pasirodymus žinomiausiose pasaulio vietose, tokiose kaip Amsterdamo Bimhuis ir Niujorko Birdland. Turinti originalią kompoziciją, grupės muzika kyla iš šviežių ir jaudinančių džiazo standartų improvizacijų, laisvos dainos formos. Šis trio visada stengiasi sukurti skaidrų ir aiškų skambesį, kuris sujaudina ir provokuoja klausytoją.


 

Philippe Lemm gimė ir užaugo Amsterdame, greitai tapo vienu iš universaliausių ir išraiškingiausių būgnininkų tiek Europoje, tiek Niujorke. 19-os metų jis buvo priimtas į Amsterdamo konservatoriją. Savo antruosius metus konservatorijoje Philippe pradėjo koncertuodamas tarptautiniu mastu kartu su džiazo trimitininku Saskia Laroo. Taip pat įkūrė savo grupę Wazabe. Studijų pabaigoje Philippe jau grojo su žinomais olandų džiazo muzikantais, tokiais kaip Karel Boehlee, Jörg Kaaij ir Peter Tiehuis. 2009-aisiais jis įkūrė savo antrąją grupę Philippe Lemm Group, su kuria išleido du įrašus ir palčiai koncertavo Europoje. Phillipe persikėlė gyventi į Niujorką pabaigti magistro studijų Manheteno muzikos mokykloje, kur ir susipažino su  Koch and Di Loreto, su kuriais susidraugavo ir įkūrė trio. Be šio trio, Philippe taip pat dar yra ir Life Size grupės įkūrėjas, su kuria dažnai keliauja po Europą skirtingų projektų metu.


 

Angelo Di Loreto yra universalus ir išradingas pianistas, gimęs ir užaugęs Buffalo, Niujorke. Pianistas buvo tarp finalistų 2012 metų Notingemo tarptautiniame džiazo pianistų konkurse. Jis yra trijų ASCAP džiazo kompozitorių prizo laimėtojas. Savo muzikines studijas pradėjo 8-erių: pradžioje Angelo grojo perkusija, vėliau pradėjo groti klasikiniu pianinu. Vidurinėje mokykloje Angelo grojo perkusija Greater Buffalo jaunimo orkestre palaipsniui atrasdamas aistrą klasikinei pianino muzikai, džiazui, ir kompozicijai. Angelo Di Loreto muzika įsišaknijusi džiaze, tačiau yra smarkiai įtakojama klasikinės muzikos ir progresyvaus roko. Be muzikinės karjeros Angelo dažnai įgarsina ir audio knygas kompanijai Audible.com.


 

Jeff Koch yra vienaš iš labiausiai prisitaikančių Niujorko bosistų beveik bet kokiame žanre. Jeff gimė ir užaugo Greenwich Village rajone Niujorke, o savo muzikinę karjerą pradėjo su draugais grodamas vietos roko grupėse. Jeff kartu su Angelo Di Loreto ir dviem kitais klasės draugais iš Manheteno muzikos mokyklos buvo išrinkti koncertuoti Keep an Eye Jazz konkurse Amsterdame 2012-aisiais. Grupė parsivežė geriausios Amerikos grupės apdovanojimą. Jeff skaitymo gebėjimai, klausa ir darbo etika uždirbo jam jo bendraamžių pagarbą ir leido jam prisiderinti bet kokioje muzikinėje aplinkoje, kurioje jis atsiduria. Jis ir yra vienas iš stipriausių bosistų Niujorke, taip pat vienas iš labiausiai prisitaikančių prie įvairių muzikos stilių.

 

Bilieto kaina 6 Eur ir 4 Eur  (studentams, senjorams). Bilietai bus parduodami kurhauze  liepos 5 d. nuo 18 val.

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. +370 319 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546
(nuo 13 val.)

El. p.: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

 

 

 

 

Navigacija
×
MENIU