Nacionalinė ekspedicija atvyksta į Birštoną!

Nacionalinė ekspedicija atvyksta į  Birštoną!    

 

Leidybos namai „Terra Publica“ kviečia susitikti su nacionalinės ekspedicijos dalyviais spalio 2 d. (antradienį) 19 val. Birštono kurhauze (B. Sruogos g. 2)

Prieš metus skaitytojams buvo pristatyta pirmoji nacionalinės ekspedicijos knyga „Nemunu per Lietuvą“. 2017 m. šis leidinys tapo perkamiausia pažintine knyga Lietuvoje.

Knyga „Vysla per Lenkiją“ – jau antroji knygų serijos „Nacionalinė ekspedicija“ dalis. Didelio populiarumo sulaukęs LRT projektas „Nacionalinė ekspedicija“ dar kartą atveria nepažintus Lietuvos istorijos klodus. Šį kartą atradimų maršrutas driekiasi jau ne Lietuvos, o Lenkijos teritorija, ir jo ašimi tampa ilgiausia Lenkijos upė – Vysla. 

Į antrąją serijos knygą „Vysla per Lenkiją“ sugulė mažai girdėti Lietuvos istorijos pasakojimai, netikėti kultūriniai ir etnografiniai atradimai, intriguojami, stereotipus laužantys Lietuvos ir Lenkijos bendrumai bei skirtumai. Tai kelionių vadovas norintiems keliauti, kulinarijos knyga gurmanams, istorijos vadovėlis patriotams (ir ne tik).

Knygos „Vysla per Lenkiją“ sudarytojas ir tekstų autorius – visų ekspedicijų dalyvis Selemonas Paltanavičius. Pro žinomo rašytojo, gamtininko, žurnalisto akis neprasprūdo ne tik Lietuvai svarbios istorijos ir gamtos detalės, bet ir spalvingas pačios ekspedicijos gyvenimas. Tai, kas įdomiausia ir dar nematyta, – tiesiai iš pirmų lūpų!

Renginių metu žiūrovų laukia susitikimas su knygos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi,  ekspedicijų laivo kapitonu Simu Knapkiu bei istorijos studente Luka Lesauskaite. Šie susitikimai – tai išskirtinė proga išgirsti apie 2016-2017 metais vykusias keliones plaukiant Nemunu per Lietuvą, Vysla per Lenkiją bei naujausią 2018 metais vykusią kelionę Dniepru per Ukrainą, susitikti ir pabendrauti su nacionalinės ekspedicijos dalyviais, užduoti jiems klausimų ir iš pirmų lūpų išgirsti įdomiausius įspūdžius.

 

Renginys nemokamas

 

Renginių metu galėsite įsigyti abi nacionalinės ekspedicijos knygas: „Nemunu per Lietuvą“ ir „Vysla per Lenkiją“. Sekite naujienas www.terrapublica.lt.

 

Knygos informacinis rėmėjas LRT.

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU