Morgan Freeman džiazo kvartetas

Rugpjūčio 28 d., penktadienį, 19 val. MorganFreeman playground

Birštono kurhauze

 

MORGAN   FREEMAN džiazo kvartetas

 

Tai kompozitorių ir improvizatorių kolektyvas. Scenoje muzikantus lydi atsidavimas ir kūryba kiekvienoje atlikimo akimirkoje, taip pat jaunieji talentai sugeba įžvelgti ir pritaikyti scenai įvairiausias vietas. Nenuspėjami, energingi, jungiantys tradicijas su naujovėmis.

 

Andrius Dereviančenko – saksofonas (Lietuva)

Dennis Sekretarev – trimitas (Vokietija)

Matt Adomeit – kontrabosas (JAV)

Tristan Renfrow – mušamieji (JAV)

 

 

 Bilieto kaina 5 €. Bilietai bus parduodami rugpjūčio 28 d. kurhauze nuo 18 val.

 


 

Andrius Dereviančenko – tenorinis saksofonas, gimė ir užaugo Klaipėdoje, jau nuo pat mažų dienų turėjo didelį potraukį muzikai. Būdamas paauglys pradėjo mokytis Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje saksofono specialybę, kur ir atsirado didžiulis potraukis džiazo muzikai. Metams bėgant išvažiavo studijuoti į Olandiją, kur turėjo galimybę mokytis vienų geriausių ir garsiausių pasaulio muzikantų klasėse, tarp jų Miguel Martinez, Don Braden, Alex Sipiagin, David Berkman, Ferdinand Povel, Miguel Zenon, Dave Liebman, Simon Rigter ir t.t..2013m. sausio mėnesį laimėjo 1 vietą Leiden Jazz Award. Šiuo metu studijuoja Amsterdamo konservatorijoje.

 


 

Dennis Sekretarev – trimitininkas, kompozitorius ir pedagogas, gimęs Maskvoje, mama ukrainietė, tėtis rusas.  Kai Dennis buvo 4 metų, šeima persikelė gyventi į Vokietiją, Frankfurtą prie Maino, kur gyvena ligi šiol. D.Sekretarev studijavo džiazinį trimitą ir kompoziciją Amsterdamo konservatorijoje, Filadelfijos Temple universitete, Niujorko Purchase koledže ir yra įgijęs bakalauro ir magistro išsilavinimą. Šiuo metu muzikantas groja įvairiuose projektuose Amsterdame, ir Frankfurte prie Maino.

 


 

Matt Adomeit

Būdamas dešimties metų, Matt paėmė į rankas mandoliną ir pradėjo groti kartu su visais muzikos įrašais, kokius tik rado savo namuose, Hartforde, Konektikuto valstijoje. Oficialaus muzikinio išsilavinimo siekti pradėjo tik vėliau, pamilęs kontrabosą. Matt, sužavėtas instrumento universalumu ir galimybe juo atlikti ne vieną muzikos stilių (džiazą, klasikinę muziką, folklorą), nusprendė, jog tai yra jo instrumentas. Jau nuo pirmų muzikavimo dienų Matt pasižymėjo eklektiškumu. Pabaigęs Oberlino universete džiazo skyrių bei nusprendęs neapsiriboti vien džiazo išsilavinimu, išbandė savo jėgas grodamas su Oberlino orkestru, su kuriuo 2013-aisiais metais koncertavo Carnegie Hall, Niujorke. Taip pat grojo tokiose koncertų salėse, kaip Severence Hall Klivlande ir Kennedy Center Vašingtone. Džiazo pasaulyje taip pat koncertavo ir dalinosi scena su tokiomis žvaigždėmis, kaip Jamey Haddad, Dave Liebman, Paul Samuels, Alon Yavnai, džiazo klubuose Nighttown (Klivlande), Close Up 2 (Čikagoje), Dirty Dog Café (Detroite). Vis tik geriausią galimybę apjungti savo nesuderinamus muzikinius interesus Matt mato būdamas kompozitoriumi. Savo kuriamą muzika jis atlieka su savo kolektyvais – hiphopo/gospelo/roko grupe Knomadikand, sekstetu Deturtle, kurie atliko Matt originalų kūrinį radijuje NPR (National Public Radio). Tuo metu, kai negroja kontrabosu, Matt galima rasti žaidžiantį su savo šunimis, valgantį šokoladą, ar vis dar grojantį mandolina.


 

Jau nuo 6 metų Tristan Renfrow, kilęs iš Milwaukee, Wisconsin, pildo muzikinės patirties paletę įvairialypių žanrų spektru: simfoninio orkestro, džiazo, improvizacine, šiuolaikine kamerine, operos, pankroko, tradicinio folkloro muzika. 2012 metais, po muzikinių bakalauro studijų Lawrence universitete, parsikelė gyventi ir dirbti muzikinėje sferoje į Amsterdamą,čia jo grojimas būgnais ir muzikos komponavimas tampriai susietas su domėjimusi improvizacija ir avangardu. Iš muzikantų ir ansamblių, su kuriais T.Renfrow teko groti ir bendradarbiauti, būtina paminėti Milwaukee simfoninį orkestrą, Het Nieuw Ensemble, Bobby McFerrin, Joel Frahm, Gerald Clayton, Harmen Fraanje ir t.t.. Paskutiniu metu būgnininkas pelnė apdovanojimus šiuose konkursuose: Mechelen Jazz Contest, Utrecht Jazz Competition, Interlational Jazz Award Zealand, Leiden Jazz Award.

 

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU