Koncertas ,,Džiazo karuselė“

Spalio 6 d., šeštadienį,  19 val.

 

Birštono kurhauze

 

 

Koncertas ,,Džiazo karuselė“

 

 

 

Arūnas Šlaustas – fortepijonas

Aleksandras Rogoža – mušamieji

 Ernest Germanovič – bosinė gitara

Marius Šinkūnas – vibrafonas

 

 

 

 

___________________________________

Bilieto kaina 6 eur.
Bilietai parduodami koncerto dieną kurhauze nuo 18 val.

___________________________

 

 

Arūnas Šlaustas – gerai žinomas ne tik džiazo, bet ir akademinės muzikos atlikėjas, klasikinio fortepijono studijas baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. M. Azizbekovos kl.). Koncertinę veiklą jis papildo komponavimu. Tai – savitas kompozitorius, nuolat grįžtantis prie klasikinės muzikos versmės, kūryboje tyrinėjantis džiazo ir akademinės muzikos jungtis. A. Šlaustas yra surengęs ne vieną rečitalį, koncertavęs su įvairiais orkestrais bei kamerinių ansamblių sudėtyse. Jis bendradarbiavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, pučiamųjų orkestru „Trimitas“, rašė kompozicijas ir grojo su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, LRT fondams įgrojo per 100 įrašų (solo ir su įvairiais atlikėjais), išleido nemažai CD (tame tarpe ir autorinių). LATGA agentūroje yra įregistruota visa eilė A. Šlausto kūrinių.

Nuo 1987 m. atlikėjas groja džiazą įvairios sudėties ansambliuose: Vladimiro Čekasino vadovaujamame LMTA bigbende, Arnoldo Gurinavičiaus kvartete, ansamblyje „New Lithuanian Trio“, Danieliaus Praspaliausko kvartete ir diksilende. Vėliau su D. Praspaliausku subūrė kvintetą „Contra Jazz“. Su šiais kolektyvais pianistas koncertavo daugelyje Europos šalių – Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje, Danijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, grojo žymiuose festivaliuose „Open Music“ (Sankt Peterburgas), „New Territory“ (Kijevas), „Aarhus jazz festival“ (Danija). Jis dalyvavo muzikiniuose projektuose su daugeliu Lietuvos džiazo muzikantų, o taip pat su liaudies muzikos grupėmis. 1991 metais A. Šlaustas įkūrė šiuolaikinės muzikos ansamblį „Ex tempore“, kuris buvo gerai įvertintas muzikos kritikų, koncertavo daugelyje Europos šalių, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose „Probaltica“, „Wratislavia Cantans“, prestižiniame „Warsaw Autumn“ (1997) bei surengė daug koncertų Lietuvoje.

 

Aleksandras Rogoža – Ekspresyvus,universalus būgnininkas, baigęs Juozo Tallat-Kelpšos konsevatoriją džiazo mušamųjų specialybę,vėliau  įgijo atlikėjo išsilavinimą Vilniaus kolegijoje ir Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje. Būgnininkas dalyvauja įvairių žanrų projektuose, groja keliose džiazo grupėse.

Laimėjo pirmą vietą tarptautiniame konkurse ,,Mir Džiaza” mušamųjų kategorijoje.

Šiuo metu groja arba grojo:“ Golden Parazyth“, „ Baltasis Kiras“,“ Cosmic Apple“,Tara Minton,Franceska Bartazzo,Vladimir Chekasin,Anna Chekasina,Bjelle,Julija Jegorova, „Marga muzika“,Joy Gospel choir,Algirdas Klova,Arūnas Šlaustas ir kituose projektuose.

 

 

 Ernest Germanovič (bosinė gitara) – vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų. 2016 metais pasirodęs kaip solinis atlikėjas laimėjo II-ąją vietą Rusijoje vykusiame tarptautiniame džiazo atlikėjų konkurse.
    Bosistas scenoje pasirodo su pripažinimą jau pelniusiais Lietuvos atlikėjais. Taip pat koncertuoja su jaunaisiai Lietuvos džiazo talentais ir  įvairiomis elektroninės bei pop muzikos grupėmis. Kasmet su iš JAV atvykusiu gospel choru pasirodo labdaringame koncerte United Voices.
     Ernestas, kaip laisvai samdomas muzikantas, dirba įrašų studijose, bendradarbiauja  įvairiuose muzikiniuose projektuose. Muzikantas dalyvavo daugelyje Lietuvos ir užsienio festivalių, tarp jų  „Kaunas Jazz”, ”Birštonas Jazz , ,,Vilnius Jazz“ , ”Tamsta festival1, ”Jazz Fontanas“,
 ”Rainbow Jazz” Estijoje, ”Bad Bramstedt ” Vokietijoje, RUM – Švedijoje , bei daugelyje kitų.

 

Marius Šinkūnas – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, savo žinias gilinęs Prancūzijoje ir JAV, daug laiko gyvenęs ir mokęsis Japonijoje. Jis reguliariai veda vibrafono meistriškumo kursus Sankt Peterburgo meno licėjuje, koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais. Vilniuje, Balio Dvariono muzikos mokykloje, jis įsteigė pirmąją Baltijos šalyse vibrafono klasę. Be to, jis dirba pedagoginį darbą ir veda muzikines radijo laidas.

 

 

 

 

 

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU