SILVIJA ARBA MEILĖS TRIKAMPIS KITAIP

 

Kovo 7 d., šeštadienį, 19 val.

Birštono kultūros centre

 

Romantinė komedija

SILVIJA ARBA MEILĖS TRIKAMPIS KITAIP

 

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė

 


Bilietų kaina 15 eur (2, 4 eilės), 12 eur (6,8 eilės). Kasa dirbs kovo 4, 5, 6 d. nuo 15 iki 18 val., kovo 7 d. nuo 17 iki 19 val.
Bilietai parduodami sistemoje tiketa.lt


Pasiruoškite juoktis iš visos širdies, nes Jūsų laukia drąsi, provokuojanti ir šmaikšti komedija apie santuoką ir šunį. Jūs tikrai baksnosite vienas kitam alkūnėmis, atpažindami savo gyvenimo detales!

Komedijoje yra netipinis vaidmuo – kalytės Silvijos rolę atlieka Oskaro Koršunovo teatro mokyklą išėjusi ir dabar drąsius vaidmenis atliekanti aktorė Taura Kvietinskaitė. „Man tas vaidmuo yra unikalus: kalytės susitapatinimas su moterimi arba moters su kalyte. Net pati nežinau, kuris variantas. Tik skirtumas tas, kad kalė Silvija – ne tik kalė. Ji kalba žmonių jausmais ir ji kitokia nei daugelis mūsų. Silvija yra laisva, koketiška, atvira, su visais draugiška, ji spinduliuoja meile, primena žemiškus, mums dažnai jau nebepastebimus dalykus. Man, kaip aktorei, tai be galo didelis iššūkis.“

Vyro Grego vaidmenį atlieka kino, televizijos ir teatro aktorius Ramūnas Šimukauskas. Šis vaidmuo yra nemenkas iššūkis dar ir todėl, kad aktorius niekada gyvenime neturėjo šuns. O čia jis turi taip susitapatinti su Grego išgyvenimais, kad apie šunį pradeda galvoti kaip apie žmogų.

Geriausia metų aktore tituluota, Auksinį scenos kryžių gavusi aktorė Eglė Mikulionytė „Silvijoje“ atlieka net 3 vaidmenis – psichologo-belyčio, auksinio retriverio šeimininkės ir Grego žmonos draugės. „Tai visiškai skirtingi žmonės. Tad nemeluosiu, kad ta transformacija reikalauja itin aktyvaus smegenų darbo“ – juokiasi E. Mikulionytė.

Bohemišką niujorkietę Grego žmoną Keitę vaidinanti teatro ir kino aktorė Ieva Zelionkaitė prisipažino, kad kai pirmą kartą perskaitė pjesę, ji atpažino joje daugelį savo pažįstamų moterų ir vyrų: „Ta kova už šeimą, jos išsaugojimą ir vyrų krizę – tema, aptarinėjama ir išgyvenama bet kuriame socialiniame sluoksnyje, nesvarbu, kur tu gyveni, esi vyras ar moteris. Tai amžina. Bet ši pjesė kitokia, nes iššūkiai parodomi per intelektualios komedijos žanrą.“

Kaip manote, ko imtųsi moteris, kai į jos vyro gyvenimą įsibrautų kalytė ir visiškai dingtų anksčiau buvęs vyro dėmesys?

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė


 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU