Vokalinė grupė „The Queen’s Six“.„Britų kalėdiniai topai“

Gruodžio 30 d., šeštadienį, 19 val.

Birštono kultūros centre

 

VOKALINIS VYRŲ ANSAMBLIS „QUEEN‘S SIX“ (Jungtinė Karalystė)

„Britų kalėdiniai topai“

 

BILIETAI PARDUOTI

 

Daniel Brittain (kontratenoras)
Timothy Carleston (kontratenoras)
Nicholas Madden (tenoras)
Dominic Bland (tenoras)
Andrew Thompson (baritonas)
Simon Whiteley (bosas)

 

_________________________________________________

 

BILIETAI PARDUOTI

Bilietų kaina 15 eur, 10 eur (balkonas)

Kasa dirbs gruodžio 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 27, 28, 29 d. nuo 15 iki 18 val.

gruodžio 30 d. nuo 15 iki 19 val.

Išankstinis užsakymas tel. 8 319 65546, el.p. kasa@birstonokultura.lt

__________________________________________________

 

 

Kalėdiniu laikotarpiu vyksta stebuklai, žinoma, jeigu jais tikime. Į paslaptingą stebuklų šalį gali nukelti ir muzika. Juolab, kai ją atliekantys žmonės gyvena ir kuria Windzoro pilyje, kuri yra Jungtinėje Karalystėje. Tai vokalinė grupė “Queen’s Six”, gruodžio 30-ąją, šeštadienį, 19.00 val. Birštono kultūros centro salės scenoje sukurs stebuklą  savo nuostabiais balsais.

„The Queen’s Six“ – šešių vyrų vokalinė grupė, dainuojanti a cappella (be pritarimo). Ansamblis, kuriame kartu muzikuoja Daniel Brittain, Timothy Carleston (kontratenorai), Nicholas Madden, Dominic Bland (tenorai), Andrew Thompson, Simon Whiteley (baritonai–bosai), susibūrė 2008-aisiais. Tai metais buvo minimos karalienės Elžbietos I 450-osios karūnavimo metinės. Jos garbei ansamblis buvo pavadintas „Karalienės šešetu“.

„The Queen’s Six“ įsikūręs Vindzoro pilyje, visi ansamblio nariai tarnauja Šv. Jurgio koplyčioje choristais-vikarais (giesmininkais pasauliečiais). Nuo XIV a. vidurio gyvuojantis Vindzoro pilies Koplyčios choras, kurio didžiąją dalį sudaro berniukai diskantai ir dvylika profesionalių suaugusių dainininkų, aštuoniskart per savaitę gieda pamaldose, taip pat dalyvauja privačiose ir valstybinėse iškilmėse, dažnai karališkosios šeimos akivaizdoje. Ansambliui teko garbė pasirodyti per privačią ceremoniją Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II ir Princo Filipo, Edinburgo hercogo garbei. Tokios išskirtinės progos įpareigoja siekti aukščiausio vokalinio meistriškumo, tačiau ypatingą ansamblio susitelkimą ir skambesio vientisumą, taip pat publiką išsyk paperkantį bendravimo laisvumą ir žavesį labiausiai lemia tai, jog jie visi gyvena ir kasdien gieda kartu Karališkojoje koplyčioje.

Vokalinis ansamblis „The Queen’s Six“ susibūrė tam, kad paskleistų savo unikalų atlikimo meną platesnei auditorijai. Jo repertuare dera asketiškas viduramžių giedojimas, puošni renesanso polifonija, jausmingi madrigalai, ilgam įsimenančios liaudies dainos ir nuotaikingos džiazo bei popmuzikos kūrinių aranžuotės. Kiekvienas individualiai ansamblio nariai dainuoja su žymiausiais vokaliniais kolektyvais tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Kaip ansamblis „The Queen’s Six“ koncertavo festivaliuose Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje, taip pat surengė sėkmingas gastroles Vokietijoje ir Austrijoje.

Programoje „„Britų kalėdiniai topai““ užburiančiai suskambės tiek senosios, tiek ir šiuolaikinės vokalinės muzikos opusai. Tai bus žavus ir elegantiškas koncertas, atspindintis šviesią Kalėdų savaitės nuotaiką.

 

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@ismail.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

 

 

Navigacija
×
MENIU