TANGO ARGENTINO

Birželio 8 d., šeštadienį, 21 val.  

Birštono kurhauze

 

 

TANGO ARGENTINO

 

FEDERIKO (vokalas, Buenos Airės)
NERIJUS BAKULA (akordeonas)

Dalyvauja BRIGITA IR CARLOS RODRIGUEZ (šokėjai)

 

 

Programoje
Astor Piazzolla, Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir kt. kompozitorių melodijos

 

 

 

 


Bilieto kaina 12 eur (1-6 eilės), 10 eur (7-13 eilės). Informacija ir bilietų užsakymas tel. 8 319 65546, el.p. kasa@birstonokultura.lt
Bilietus galima įsigyti kultūros centro kasoje  birželio 5,6,7 d. nuo 15 iki 18 val., kuhauze birželio 8 d. nuo 19 val. iki 21 val.

 


 

 

Sakoma, jog vasara- pats nuostabiausias laikas pajusti kerinčio tango aistrą. Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Birštono kurhauze kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius ir šokėjas Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula, ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez. Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora. Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru. Jo charizmatiška asmenybė, emocingas dainavimas ir nuoširdus bendravimas koncerto metu užburia tango mylėtojus.

 

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai. „Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Šokėjai 2019m. tapo tarptautinio Tango čempionato Didžiojoje Britanijoje nugalėtojais.

 

Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango Argentino“.

 

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU