LVSO/„MEILĖS LYRIKA“

Vasario 13 d., sekmadienį, 17 val.

Birštono kultūros centras

 

„MEILĖS LYRIKA“

 

 

Petras Geniušas
fortepijonas

Lina Dambrauskaitė
sopranas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas
Gintaras Rinkevičius

 

Programa:

S. Rachmaninov. Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 2 c-moll, op. 18, II d.

V. Bartulis. Koncertas fortepijonui ir orkestrui, II d.

W. A. Mozart. Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 21 C-dur, II d.

W. A. Mozart. Paminos arija iš operos „Užburtoji fleita“

 

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir maestro Gintaras Rinkevičius meilės dieną pristato gražiausių visų laikų klasikinių meilės kūrinių programą. Gustavo Mahlerio „Adagietto“, Sergejaus Rachmaninovo koncerto fortepijonui Nr. 2 antroji dalis, W. A. Mozarto Paminos arija iš operos „Užburtoji fleita“ – tai tik keletas šedevrų, kuriuos muzikos genijai sukūrė apdainuoti sielą perkeičiančiam meilės jausmui. Kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru kūrinius šį vakarą atliks ypatingi svečiai – pianistas Petras Geniušas ir sopranas Lina Dambrauskaitė.

Petras Geniušas, pelnęs keletą aukščiausių apdovanojimų prestižiniuose konkursuose, įsitvirtino kaip vienas talentingiausių ir brandžiausių savo kartos pianistų. Šalia nuolatinės koncertinės veiklos Lietuvoje, P. Geniušas pelnė tarptautinį pripažinimą savo pasirodymais daugiau nei keturiasdešimtyje pasaulio šalių ir garsiausiose pasaulio koncertų salėse – Sankt Peterburgo filharmonijos Didžiojoje salėje, Linkolno centro „Alice Tully“ ir „Avery Fisher“ salėse Niujorke, Tokijo „Geijitsu Geikijo“ ir Vienos „Musikverein“. Pianistas išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis, yra meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą.

Lina Dambrauskaitė – vienas ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos sopranų. Baigusi klasikinio vokalo magistrantūros studijas pas prof. Sigutę Stonytę, solistė išvyko stažuotis Londono karališkosios akademijos operos studijoje. 2015 m. L. Dambrauskaitė debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, 2017 m. – „Vilnius City Opera“ kolektyve, tais pačiais metais laimėjo stažuotę Londono karališkosios muzikos akademijos operos studijoje. 2019 m. solistė prisijungė prie Jaunųjų atlikėjų programos Ciuriche, Šveicarijoje, kur gyvena ir dirba pastaruoju metu. L. Dambrauskaitė jau yra koncertavusi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje ir kitur.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas Gintaras Rinkevičius.

 

Plačiau https://lvso.lt/lt/renginiai/meiles-lyrika


Bilieto kaina: 10 € – 20 €

Bilietai parduodami  www.tiketa.lt

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546
(nuo 13 val.)

El. p.: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU