KEEGAN McINROE ir ALEKSANDR BELKIN

Birželio 18 d.,antradienį, 19 val.

Birštono kurhauze

 

BLIUZO IR AMERIKIETIŠKO

FOLKLORO KONCERTAS

 

 

KEEGAN McINROE (USA) – vokalas, gitara
ALEKSANDR BELKIN (LT) – vokalas, akust., el. gitaros, lūpinė armonikėlė

 

 

 

 

 


Bilieto kaina 8 eur. Bilietai parduodami kurhauze birželio 18 d. nuo 18 val.


 

 

Dainų autorius, atlikėjas ir rašytojas Keegan McInroe, unikaliu balsu bei požiūriu apipindamas ankstyvąjį country, bliuzą ir folk, kuria originalų pamatinės JAV muzikos audinį – žemišką, atvirą ir lyrišką. Kilęs iš Teksaso Lubbock miesto, atlikėjas 2005 m. Fort Worth „Texas Christian University“ įgijo religijos ir filosofijos laipsnį. Studijuodamas įkūrė šešerius metus gyvausią rokenrolo grupę „Catfish Whiskey“, o nuo 2008 m. dažniausiai pasirodo solo, kaip tikras trubadūras klajodamas po visą Teksasą, JAV ir Europą. Jau penkerius metus po pusmetį kelyje praleidžiantis atlikėjas nevengia groti įvairiausiose vietose – nuo namudinių koncertų iki muzikos festivalių. Tuo tarpu rašytinė Keegan McInroe kūryba – kelionių užrašai, istorijos, eilėraščiai ir politikos kritika – yra publikuojama įvairiuose laikraščiuose bei žurnaluose.

Keegan McInroe skambesys yra įkvėptas didžių muzikos pasaulio asmenybių: Willie Nelson, John Prine, Bob Dylan, Neil Young, Merle Haggard, „The Rolling Stones“, „Widespread Panic“, „The Grateful Dead“, Ben Harper, Johnny Cash, Jerry Garcia, Jim Croce, Howlin’ Wolf, Van Morrison, J. J. Cale, „The Band“, Kris Kristoferson, Tom Waits, Robert Johnson, Woody Guthrie, George Harrison, Leonard Cohen.

Atlikėjas viena scena dalinosi su Leon Russell, Ray Wylie Hubbard, „Phosphorescent“, Ian Moore, Innes Sibun, „Tito and Tarantula“, Eric McFadden, Otis Taylor, Eric Sardinas, Randall Bramblett ir „The Band of Heathens“. Jį Lietuvoje buvo galima išgirsti „Bliuzo naktų“ festivalyje, bendruose pasirodymuose su Aleksandru Belkin.

 

Išleidęs keturis solinius albumus „Uncouth Pilgrims“ (2016 m.), „A Thousand Dreams“ (2012 m.), „From the Wall & In the City“ (2010 m.), „Mozelle“ (2009 m.) bei „Blood & Bones“ (2008 m.) drauge su „Catfish Whiskey“, Keegan McInroe šiuo metu įrašinėja naujausią darbą „A Good Old Fashioned Protest“.

 

 

Aleksandr Belkin – The Road Band vokalistas, akust., el. gitaros, lūpinė armonikėlė. Grupės lyderis ir įkūrėjas, visų originalių kompozicijų autorius. Vilniaus Konservatorijoje įgijo akordeono ir liaudies orkestro vadovo specialybę, baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Prieš sukurdamas The Road Band, grojo daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje bliuzo grupėje Lietuvoje „Hilda Blues Band“. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių. 1999 metais grodamas grupėje CBSB laimėjo antrąją vietą tarptautiniame kantri muzikos konkurse Mrangowo, Lenkijoje. Išleido 2 savo solinius albumus „Real Love“, „Black Papa“. Išskyrus The Road Band, Aleksandras Belkinas dalyvauja daugelyje muzikinių projektų su garsiais Lietuvos muzikantais, dirba su bigbendais, grojo su daugeliu muzikantų iš užsienio, taip pat iš JAV. Žymiausi iš jų: Keb’ Mo’ (1996m. Olandijoje), Studebaker John (2007m. Kaune), Ian Siegal (2009m. Kaune ir Palangoje), Kenny Neal (2010m. jam session Palangoje) ir Larry Garner (2011m. jam session Vilniuje). 2002 ir 2006 metais įtrauktas į Lietuvos elito knygą „Kas yra kas Lietuvoje”. 2003 metais festivalyje „Bliuzo naktys“ įteiktas „Auksinės stygos“ apdovanojimas. „Country Saloon’e“, Vilniuje, laimėjo Grand Prix kazoo grojimo konkurse. 2005m. parašė ir išleido knygą su CD „Trumpa džiazo istorijos apžvalga“(leidykla „Kronta“) Aleksandras Belkin – „The World Resophonic Association“ narys. Be to, įtrauktas į geriausių pasaulyje lūpine armonikėle grojančių muzikantų gretas.

 

 

 

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU