Inga Jankauskaitė pristato trečiąjį solinį albumą ,,Švyturys“

Kovo 5 d., šeštadienį, 19 val.

Birštono kultūros centre

 

Inga Jankauskaitė pristato trečiąjį solinį albumą

,,Švyturys“

 

Inga Jankauskaitė, nuolat stebinanti muzikinėmis naujienomis, pristato trečiąjį solinį albumą „Švyturys“. Pasak kūrėjos, šis albumas kupinas vilties, o skambesys labiausiai atspindi pačią dainininkę. Naujausiame darbe nugulė aštuonios dainos, tarp kurių yra ir visai netikėto stiliaus kūrinys.

 

Kasmet – po albumą. Tokį produktyvumą demonstruoja aktorė, dainų kūrėja ir atlikėja I. Jankauskaitė. Šiandien pristatanti jau trečiąjį solinį albumą „Švyturys“.

„Muzika yra vartai ten, kur įvyksta susitikimai su kažkuo esminiu. Muzika guodžia, priima ir supranta. Jai pasiduoda kiečiausios širdys – sušyla, apsivalo, pasikrauna. Kartais net prieš jų pačių norą – veikia ir viskas.

Muzika neauklėja, neteisia, nevertina, nepataikauja. Ji veda. Ir tuo keliu einant, palaipsniui įsiveliant, įvyksta pokytis. Žmoguje ir aplink jį. Aš pati ėjau paskui tą jausmą, rašiau, skambėjau viduje ir beveik fiziškai jutau, kaip šio sudėtingo visiems mums laiko tamsa virsta į kažką, kas atneša viltį. Būtent tokia yra kiekvieno kūrėjo užduotis ir kūrybos tikslas – dovanoti viltį. Šviesą. Toks yra mano Švyturys. Tokį jį kūriau. Ne mada ir ne trendas. Muzika“, – apie naujausią kūrybą pasakoja I. Jankauskaitė.

Pasak dainininkės, naujausias darbas labai džiugina ir pačią. Vientisame albume nugulė ir vienas visai netikėto stiliaus kūrinys, atlikėja ryžosi eksperimentui sukurti dramenbeiso dainą.

„Šis albumas sukurtas ir įrašytas lyg vienu kvėpavimu. Idėja sekė idėją, o tai leido labai produktyviai išnaudoti laiką studijoje. Mudu su Paulium Jasiūnu visiškai nesiblaškėm. Tiksliai žinojom, koks albumas bus ir kaip jis turi skambėti. Tikriausiai todėl, nors yra žanriškai įvairus, tačiau labai vientisas. Dainos sugulė tarsi į vieną istoriją, jį norisi klausyti kaip senais laikais – visą iš eilės, kaip atskirą kūrinį. Skamba plačiai, giliai, su užmoju ir labai profesionaliai. Aš labai didžiuojuosi šiuo albumu. „Švyturys“ yra šventė“, – pranešime spaudai cituojama Inga.

 

 

 

 


 

Bilietai parduodami bilietai.lt

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU