Edgar Sabilo International Jazz Quartet (Lietuva-Kinija- Graikija)

 

 

 

Rugpjūčio 19 d., (šeštadienį), 19 val

Birštono kurhauze

 

Edgar Sabilo International  Jazz Quartet
(Lietuva-Kinija- Graikija)

 

 

2017 metais rugpjūčio 20 d. „Edgar Sabilo International  Jazz Quartet“  koncertuos pirmame savo tarptautiniame džiazo festivalyje ,,Broma Jazz Festival“ Kėdainiuose.

Edgaro kvartetas atlieka labai įvairią džiazo muziką, pradedant Bebop’u ir baigiant savo kūryba.

Koncerte skambės džiazo standartai bei jų aranžuotes. Taip pat skambės autorinės  kompozicijos.

 

Edgar Sabilo-fortepijonas. Profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis kone dvidešimt metų, muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvarionio muzikos mokykloje (mokyt. O. Molokoedov, V. Jalova), studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (prof. A. Anusauskas) bei Gnesino Akademijoje Maskvoje (prof. I. Bril). Studijų metu tobulinosi Grioningeno Muzikos Akademijoje Olandijoje (J. Soffers, M. van Roon, D. Berkman). Muzikinės patirties įgijo dalyvaudamas ir tapęs ne vieno konkurso laureatu, tarp jų – “Muzika be sienų” (Druskininkai 2005 m.) bei „Mir Dzaza“ (Rostov na Donu 2014). Subūręs tarptautinį kvartetą 2016 m. „Edgar Sabilo International Quartet“  koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Šiuo metu pianistas bendradarbiauja su gerai žinomais Lietuvos džiazo muzikos scenos atlikėjais: A. Isojan, D. Rudis, E. Kanevičius, V. Nivinskas, M. Vadoklis ir kt., aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Olandijoje ir Rusijoje bei dažnai pasirodo Lietuvos muzikos scenoje.

 

Martin Majorov yra džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius, šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija).

Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje. Tais pačiais metais pradėjo studijuoti inžinieriją Vilniuje, bet pabaigęs studijas nusprendė tęsti savo muzikinį kelią ir įstojo į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje.

Šiuo metu Martin studijuoja su puikiais gitaros dėstytojais ir džiazo profesionalais, tokiais kaip Frank Wingold, Joachim Schoenecker, Jonathan Kreisberg, Paul Bollenback, Freddie Bryant.

 

Martin groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival. 2013 metais jo suburtas kolektyvas „Color Field“ sulaukė gerų atsiliepimų iš pripažintų Niujorko muzikantų, ir 2015 metais yra įrašė EP bei surengė turą Lietuvoje.

 

Yongheng Wu yra profesionalus būgnininkas kilęs iš Pekino (Kinija). Yongheng groja daugelyje muzikinių stilių, tarp kurių rokas, funk’as ir be abejo džiazas. Jo meilė džiazui atvedė jį studijuoti į Olandiją, Prince Claus konservatoriją. Jis yra grojęs su daugeliu profesionalių Pekino muzikantų  Europos ir Jungtinių Valstijų scenose, įskaitant džiazo meką – Niujorką. Taip pat verta paminėti kad Yongheng yra prestižinių ,,Zildijan“ lėkščių „signature artist“ Kinijoje.

 

Ilias Karkavelias profesionalus kontrabosistas/bosistas kilęs iš Atėnų (Graikija). Pradėjo groti pianinu  būdamas penkių metų, o sulaukęs dvylikos- bosine gitara. Šį gyvenimo laikotarpį labai domėjosi Funky ir Rock stiliumi. Praėjus penkiems metams pradėjo studijuoti džiazą ir kontrabosą. Praėjusią vasarą (2015) įstojo į Prince Claus konservatoriją Olandijoje, kurioje šiuo metu  sėkmingai mokosi ir dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

 

____________________________

 

Bilieto kaina 6 eur. Bilietai parduodami rugpjūčio 19 d. kurhauze nuo 18 val.

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@ismail.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

 

 

Navigacija
×
MENIU