Detektyvinė vienos dalies komedija ,,KEISTA PAŽINTIS“ 

Spalio 10 d., ketvirtadienį, 19 val.

Birštono kurhauze

 

Detektyvinė vienos dalies komedija

KEISTA PAŽINTIS 

 

Spektaklio autorėELEONORA MATULAITĖ

Vaidina: ELEONORA KORIZNAITĖ, ROBERTAS ZIMBLYS

 

        Per apsirikimą vienviečiame viešbučio kambaryje apgyvendinami du vienas kito nepažįstantys žmonės, atvykę į miesto šventę. Jis – civiliniais drabužiais policininkas, sekantis nusikaltėlius. Ji  – spalvingo charakterio dainininkė. Abipusis priešiškumas palaipsniui virsta abipuse simpatija, nes juk puikus humoro jausmas žmones suartina… Tačiau…

 

Trukmė 1 val. 20 min.

 


Bilieto kaina 10 Eur ir 8 Eur (moksleiviams, senjorams)

Bilietai į spektaklį parduodami Birštono kultūros centro kasoje ir spektaklio dieną kurhauze.
Informacija ir bilietų rezervacija tel. (8 319) 65546, el. p. kasa@birstonokultura.lt
Kasa dirbs spalio 7, 8, 9 d. nuo 15 iki 18 val., kurhauze spalio 10 d. 1 val. iki spektaklio pradžios.


 

ELEONORA KORIZNAITĖ – teatro , kino ir TV aktorė. Filmavosi eilėje Lietuvos ir užsienio kino filmų, bet didžiausią sėkmę jai atnešė Raimundo Banionio vaidybinis filmas „Mano mažytė žmona“. Už pagrindinį Rūtos vaidmenį šiame filme, ji buvo pripažinta geriausia Lietuvos metų kino aktore, o Tbilisio tarptautiniame jaunųjų  kinematografininkų festivalyje buvo apdovanota prizu Krištoline Tamara. Taip pat filmavosi ir TV spektakliuose, serialuose „Juodos katės“ ir švedų „Kriminalinė Maskva“.                 

Juozo Miltinio ir Donato Banionio mokinė E. Koriznaitė J. Miltinio dramos teatre sukūrė per 80 įvairaus žanro vaidmenų. Teko dirbti su režisieriais J.Miltiniu, V.Blėdžiu, D.Banioniu, S.Varnu, G.Padegimu, K. Zanussi ir eile kitų.

Šiuo metu teatre ją galima pamatyti vaidinant komedijoje  „Paskutinysis aistros kamuojamas meilužis“, dramoje „Rūkas virš slėnių“,  romantinėje dramoje visai šeimai „Anė iš Žaliastogių“, monospektaklyje „Kokio gražumo saulė“ bei kt.

ROBERTAS ZIMBLYS – teatro, kino ir TV aktorius. Prof. A. Savickaitės mokinys, baigęs Muzikos akademiją buvo priimtas į J.Miltinio dramos teatrą dirbti aktoriumi. Per 25 darbo teatre metus sukūrė virš 50 vaidmenų. Keletas iš jų: Alanas – P. Šeferio „Ekvus“, Rogožinas – A. Landsbergio „Idioto pasaka“, Tarelkinas – A.Suchovo – Kobylino „Tarelkino mirtis, Poetas, Kapitonas – A. Strindbergo „Sapnas“. Filmavosi kine, televizijoje. Dirbo su tokiais režisieriais kaip A.Pociūnas, S.Varnas, G.Padegimas, E.Marcevičius ir kitais.

Spektaklio autorėELEONORA MATULAITĖ – teatro ir kino aktorė, režisierė. J.Miltinio mokinė, buvusi ilgametė J. Miltinio dramos teatro aktorė teatre sukūrė per 100 vaidmenų. Jai teko dirbti su režisieriais J.Miltiniu, V.Blėdžiu, G.Karka, A.Pociūnu, J.Dautartu, K. Zanussi ir kt.

J.Miltinio dramos teatre režisavo spektaklį „Be širdies“, pagal Žemaitės apsakymą „Marti“, parašė scenarijų spektakliui „Bitė“, skirtą G.Petkevičaitės – Bitės 150 – sioms gimimo metinėms paminėti, o 2018 m. pagal savo inscenizaciją režisavo monospektaklį „Kokio gražumo saulė“.

Įkūrė ir 10 metų vadovavo klajojančiam teatrui vaikams „Naminukas“, režisavo savo autorines pjeses vaikams. Išleido pjesių – pasakų rinkinį vaikams „Mikė kvailutis“.

2018 m. JAV lietuvių bendruomenės pageidavimu sukūrė edukacinį filmą – spektaklį „Graži prigimties daina“ apie G.Petkevičaitę  – Bitę.

2019 m. subūrė aktorių grupę KELIAS. Parašė ir režisavo detektyvinę komediją „Keista pažintis“.

 

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, 59206  Birštonas
Tel/faks. (8 319) 6 55 50
mob.  +370 687 1 67 25
el. p.  bkc@inbox.lt

 

_______________________

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 190025748
PVM kodo nėra

 

AB ,,Šiaulių bankas“ Birštono KAS,
banko kodas 71816

Spec.lėšų sąsk.

LT 437181600000144640
SWIFT kodas:CBSBLT26

 

 

Naujienlaiškiai
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie renginius pirmi!
Informacija dėl bilietų:

Tel.: +370 319 65546

El. paštas: kasa@birstonokultura.lt

 

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais:

8.00 – 17.00 val.
 ( 12.00–13.00 val. pietų pertrauka)

 

 

 

Navigacija
×
MENIU